technologie mapowe dla biznesu
Język
PL EN

Zaawansowana optymalizacja tras

kompleksowe zarządzanie transportem

Zostaw dane aby poznać specjalną ofertę. Skontaktujemy się z Tobą.


Wyrażam zgodę na:

* pole wymagane

** Administratorem Twoich danych osobowych będzie Emapa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Ciołka 12,e-mail: prywatnosc@emapa.pl. więcej >

Szkołom proponujemy oprogramowanie na co dzień wykorzystywane zarówno przez małe, rodzinne firmy transportowe, jak i duże międzynarodowe koncerny. Gwarantujemy, iż rozwiązanie to spełnia najostrzejsze normy w branży i bazuje na najdokładniejszej obecnie dostępnej mapie Polski. 

 

Programy oferowane szkołom w wersjach „Edukacyjnych” (w specjalnej, promocyjnej cenie) to:

 

 Zapraszamy do kontaktu: edukacja@emapa.pl, tel. 601 689 424

Programy Emapy w nowoczesnej szkole

 

Z roku na rok coraz więcej szkół przystępuje do programu Emapa Education Center. Zyskują one tym samym miano nowoczesnych placówek wychodzących naprzeciw potrzebom rynku, oferujących uczniom to co dzisiaj najbardziej pożądane na starcie kariery zawodowej – doświadczenie. Uczniowie zamiast mozolnego wertowania i nieudanych prób zapamiętywania ulotnej wiedzy książkowej, nabywają konkretne umiejętności do pracy w zawodzie, skracając sobie tym samym drogę do stanowiska wykwalifikowanego specjalisty w branży.

 

Potwierdzeniem jakości i popularności naszych rozwiązań jest fakt, że znalazły się one na liście programów rekomendowanych przez Kuratorium Oświaty i są na wyposażeniu już ponad 50 placówek dydaktycznych w całym kraju:

 

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
  • Zespół Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych
  • Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

Pokaż więcej

 

 Zapraszamy do kontaktu: edukacja@emapa.pltel. 601 689 424