technologie mapowe dla biznesu
Język
PL EN

Zaawansowana optymalizacja tras

kompleksowe zarządzanie transportem

Zostaw dane aby poznać specjalną ofertę. Skontaktujemy się z Tobą.


Straty, którym można zapobiec

Mnóstwo firm temat oprogramowania dla transportu i profesjonalnej ewidencji i rozliczania kosztów transportu nadal traktuje po macoszemu. Na rynku dostępne są proste, darmowe kalkulatory, obarczone sporym błędem, w mocno przybliżony sposób liczące koszty transportu, bez uwzględnienia szeregu ważnych zmiennych. Przedsiębiorcy rezygnujący z jednego z najważniejszych narzędzi w firmie, czyli odpowiedniego oprogramowania transportowego tracą tym samym możliwość zaoszczędzenia choćby na tańszych przejazdach czy umiejętnym wyeliminowaniu pustych przebiegów. Inni korzystają na co dzień z dedykowanych programów, jednak te nie wpisują się w wewnętrzny system firmy, nie są zintegrowane z innymi narzędziami jak choćby programy do księgowania, fakturowania czy te służące do monitoringu floty. Posiadanie wielu osobnych systemów generuje dodatkowe koszty, powoduje trudności z ich kompleksową obsługą, nie przekazuje rzetelnych i wiarygodnych informacji.

 

Niska świadomość

Z naszego doświadczenia wynika, iż wielu przedsiębiorców cierpi na brak odpowiedniego oprogramowania dla transportu, opartego o dokładną mapę, liczącego precyzyjne koszty obsługi floty transportowej uwzględniającego szereg zmiennych, jak choćby zużycie paliwa, czas jazdy i postoju kierowcy czy opłaty drogowe (w tym myto). W związku z tym przedsiębiorca nawet nie jest w stanie wyobrazić sobie skali oszczędności, jakie w ten sposób traci. Od lat, poprzez obecność na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych czy liczne publikacje staramy się budować wśród firm z sektora transportowego świadomość możliwości i wymiernych zysków, jakie można uzyskać dzięki wdrożeniu różnego rodzaju programów dla transportu. Z przyjemnością zauważamy coraz większe zainteresowanie przedsiębiorstw tego typu rozwiązaniami.

 

Oprogramowanie skrojone na miarę

Korzystając z 13-letniego doświadczenia zdobytego na rynku IT, codziennych rozmów z firmami działającymi w środowisku transportowo-logistycznym i dużej wrażliwości na potrzeby pojedynczych przedsiębiorców, tworzymy rozwiązania szyte na miarę, elastycznie dostosowując się do wymagań zarówno całego rynku, jak i poszczególnych podmiotów na nim działających. W zależności od zapotrzebowania, oferujemy rozwiązania do trasowania, monitoringu pojazdów, wyznaczania optymalnych tras w oparciu o ewidencję kosztów, a to wszystko bazując na dokładnej mapie,  której jakości jesteśmy pewni, bo sami ją tworzymy od podstaw. Wykorzystujemy autorski, udoskonalany przez lata, znany i ceniony w branży system MapCenter, dzięki któremu, prawie każde jego dotychczasowe wdrożenie jest inne, bo dostosowane do środowiska, wygody i indywidualnych wymagań pojedynczego Klienta. Od początku do końca sami piszemy nasze oprogramowanie dla transportu, dzięki czemu mamy całkowity wpływ na ich edycję i podążamy w kierunku, który podpowiada nam rynek, nasi Partnerzy i końcowi odbiorcy.

 

Kluczowe korzyści

Jakie są kluczowe korzyści dla użytkownika i jego partnerów biznesowych związane z wykorzystaniem oprogramowania dla transportu do ewidencji i rozliczania kosztów transportu? Profesjonalne narzędzia IT do ewidencji i rozliczania kosztów transportu mają przede wszystkim szukać oszczędności wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe. Klient płacąc za wdrożenie i aktualizację zamówionego oprogramowania musi mieć pewność, że w krótkim czasie taka inwestycja się zwróci i w zauważalny sposób obniży ogólne koszty działalności przedsiębiorstwa. Pozwoli mu tym samym skupić się na zyskach, windując go na coraz wyższą pozycję w rankingu mądrych i skutecznych graczy na rynku. Dobry system optymalizacji tras w oparciu o jak najniższe koszty ma za zadanie całkowicie zdjąć ten ciężar z przedsiębiorcy, który wraz ze swoimi partnerami może wówczas skupić się na pomnażaniu zysków i szukaniu nowych możliwości inwestycyjnych dla firmy.

 

Odbiorca nowoczesnego oprogramowania transportowego musi również mieć pewność, że po wdrożeniu nowego systemu nie zostanie on pozostawiony sam sobie. Oczekuje nie tylko oczywistej obsługi posprzedażowej, ale i stałej opieki polegającej na dostosowaniu rozwiązania, z którego korzysta do zmieniającej się sytuacji na rynku i jego indywidualnych (zmiennych) oczekiwań. My jestesmy mu w stanie to wszystko zagwarantować.