technologie mapowe dla biznesu
Język
PL EN

Zaawansowana optymalizacja tras

kompleksowe zarządzanie transportem

Profesjonaliści z pasją

Zarząd Emapa S.A.:

 

  • Mariusz Stasiak - Prezes Zarządu
  • Rafał Berliński - Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych
  • Izabella Wieczorek - Członek Zarządu

 

Pod względem struktury w Emapie wyróżnić można cztery działy grupujące od kilku do kilkunastu pracowników posiadających odpowiednią wiedzę i kompetencje: Dział GIS, Dział IT, Dział Sprzedaży oraz Dział Marketingu. Niezależnie, do którego z nich należymy wszyscy możemy określić się mianem PROFESJONALISTÓW Z PASJĄ!

 

Żywimy przekonanie, że trzeba lubić swoją pracę, aby wykonywać ją dobrze.

Każdy z nas posiada stanowisko i związane z nim obowiązki zgodne z indywidualnymi predyspozycjami i umiejętnościami. Dzięki temu mamy możliwość rozwoju kompetencji i zainteresowań w obszarze kartografii, IT, marketingu czy sprzedaży.

 

Jesteśmy profesjonalistami.

Wiedzę teoretyczną popieramy zdobytym doświadczeniem. Znakomita większość z nas jest związana z mapami cyfrowymi i rynkiem IT już wiele lat.

  

Nieustannie się rozwijamy.

Świat IT zmienia się niezwykle dynamicznie, a my zmieniamy się razem z nim. Śledzimy progres technologii i zmieniające się trendy, aby być pewnym, że zawsze oferujemy naszym Klientom rozwiązania najwyższej próby, stanowiące często innowację na polskim i światowym rynku.

 

Dzięki naszej pasji i profesjonalizmowi Emapa od wielu już skutecznie utrzymuje pozycję lidera na rynku geoinformatyki w Polsce, nie boi się wyzwań i chętnie podejmuje współpracę z firmami z praktycznie każdej branży.