technologie mapowe dla biznesu
Język
PL EN

Zaawansowana optymalizacja tras

kompleksowe zarządzanie transportem

MapInfo

Program klasy GIS do zarządzania danymi przestrzennymi oraz analiz geomarketingowych.

Zamów demo

Oprogramowanie MapInfo, służące do tworzenia map, nanoszenia na nie danych i analizowania ich jest flagowym produktem firmy Pitney Bowes. Tworzymy i dystrybuujemy polską wersję MapInfo Pro oraz oferujemy wszystkie inne produty z rodziny MapInfo.

 

 

 

MapInfo Pro

MapInfo Pro (dawniej MapInfo Professional) to program klasy GIS (Geographic Information System), pozwalający na tworzenie i zarządzanie danymi przestrzennymi, a także wykonywanie analiz geomarketingowych. Z jego pomocą można z powodzeniem budować podstawowe oraz zaawansowane systemy służące do wizualizacji i analizowania danych przestrzennych. Ma szerokie zastosowanie w administracji, logistyce, zarządzaniu sprzedażą, marketingu i  analizie danych statystycznych. Właśnie w sprzedaży pojawiła się jego najnowsza polska wersja pod nazwą MapInfo Pro 16.0 PL. 

Dowiedz się więcej >>

MapInfo Pro Advanced

MapInfo w wersji Advanced pozwala na zaawansowane analizy z wizualizacją danych w formie rastrów. 

MapInfo Discover 3D

MapInfo Discover 3D to doskonałe narzędzie dla geologów, hydrologów, kartografów, osób zajmujących się badaniem środowiska czy administratorów przestrzennych baz danych. MapInfo Discover 3D to desktopowe rozwiązanie które działa w połączeniu z MapInfo Pro znacząco rozszerza jego funkcjonalność i pozwala analizować duże zbiory danych przestrzennych, a następnie je wizualizować i modelować w 3D.

Dowiedz się więcej >>

 

MapInfo Manager

MapInfo Manager to program, który pozwala na tworzenie, utrzymywanie i zarządzanie katalogami danych przestrzennych. Jego zaletą jest możliwość szybkiego wyszukiwania interesujących nas danych z istniejących zbiorów danych przestrzennych oraz otwarcie ich bezpośrednio w MapInfo Professional.

Dowiedz się więcej >>

 

Mapy cyfrowe i komponenty danych do analiz

Jako elementy uzupełniające oprogramowanie z rodziny MapInfo oferujemy zarówno szereg wybranych warstw mapowych (Baza Punktów Adresowych, Mapy Kodów Pocztowych, Mapy Administracyjne, Mapy Topograficzne, Mapy Turystyczne, Mapy Osadnicze, Mapy Drogowe, Plany Miast, Bazy POI), jak i szeroki wachlarz danych do analiz przestrzennych (m.in. Socjodemografia Adresowa, Socjodemografia Terytorialna, Indeks siły nabywczej czy Bank Danych Statystycznych).

Dowiedz się więcej >>

 

 

Mapinfo Pro - pomoc techniczna

W przypadku pytań technicznych dotyczących programu MapInfo Pro, prosimy o kontakt z Pomocą Techniczną MapInfo:  

tel: +48 22 665 99 10

Zamawiane rozwiązanie

MapInfo

Zamów demo

Wyrażam zgodę na:

* pole wymagane

** Administratorem Twoich danych osobowych będzie Emapa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Ciołka 12,e-mail: prywatnosc@emapa.pl. więcej >