technologie mapowe dla biznesu
Język
PL EN

Zaawansowana optymalizacja tras

kompleksowe zarządzanie transportem

Zostaw dane aby poznać specjalną ofertę. Skontaktujemy się z Tobą.


Wyrażam zgodę na:

* pole wymagane

** Administratorem Twoich danych osobowych będzie Emapa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Ciołka 12,e-mail: prywatnosc@emapa.pl. więcej >

Od kilku lat Emapa kieruje swoją ofertę również dla szkół o profilu i kierunkach transportowych oraz logistycznych. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów pośrednich – czyli dzisiejszych uczniów, którzy już niebawem będą wykorzystywać nasze produkty w pracy oraz klientów bezpośrednich – firm, które mają problem z wykwalifikowaną kadrą operatorską.

 

Alternatywną popularnego programu desktopowego Emapa Transport+, z którego od lat korzystają szkoły o profilu transportowym i logistycznym, jest jego wersja webowa w atrakcyjnej cenie 120zł/rok. Dowiedz się więcej o programie: Emapa Web Router.

 

Przetestuj produkt za darmo przez 14 dni i sprawdź czy pasuje do Twojej szkoły!

 

Zapraszamy do kontaktu: edukacja@emapa.pl, tel. 42 633 92 79 

 

Programy Emapy w nowoczesnej szkole

 

Z roku na rok coraz więcej szkół przystępuje do programu Emapa Education Center. Zyskują one tym samym miano nowoczesnych placówek wychodzących naprzeciw potrzebom rynku, oferujących uczniom to co dzisiaj najbardziej pożądane na starcie kariery zawodowej – doświadczenie. Uczniowie zamiast mozolnego wertowania i nieudanych prób zapamiętywania ulotnej wiedzy książkowej, nabywają konkretne umiejętności do pracy w zawodzie, skracając sobie tym samym drogę do stanowiska wykwalifikowanego specjalisty w branży.

 

Potwierdzeniem jakości i popularności naszych rozwiązań jest fakt, że znalazły się one na liście programów rekomendowanych przez Kuratorium Oświaty i są na wyposażeniu już ponad 50 placówek dydaktycznych w całym kraju:

 

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
  • Zespół Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych
  • Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

Pokaż więcej

 

 Zapraszamy do kontaktu: edukacja@emapa.pltel. 42 633 92 79