technologie mapowe dla biznesu
Język
PL EN

Zaawansowana optymalizacja tras

kompleksowe zarządzanie transportem

Nasz klucz do zaufania Klienta jest prosty: najdokładniejsza mapa, najlepsze algorytmy oraz najwyższy poziom obsługi. Innowacyjne rozwiązania tworzone przez zatrudnionych w naszej firmie specjalistów w dziedzinie GIS dały już wielu firmom nieocenione narzędzie wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. 

 

Poniżej prezentujemy podstawowe płaszczyzny zastosowań naszych rozwiązań. Zachęcamy również do zapoznania się z zakładką NASI PARTNERZY, gdzie można znaleźć wybrane firmy, które korzystają z naszych map i technologii. 

Nawigacja GPS:

Cyfrowa mapa Polski naszego autorstwa jest najczęściej wybieraną mapą Polski przez producentów systemów nawigacji GPS - zarówno tych na tradycyjne urządzenia typu PND, jak i na smartfony oraz tablety. Z naszej mapy korzystają m.in.:

Internet:

Nasze mapy i technologia są również często podstawą różnorakich portali, którym umożliwiają umieszczanie i wyszukiwanie własnych obiektów, wizualizację obszarów, czy wyszukiwanie adresów i wyznaczanie tras. Korzystają z nich m.in.: 

Transport/logistyka/monitoring:

Zdecydowanie najczęściej jednak nasze rozwiązania są wykorzystywane w branżach związanych z flotą transportową. Nasze mapy i systemy są wykorzystywane już w tysiącach przedsiębiorstw z tego sektora, m.in.: