technologie mapowe dla biznesu
Język
PL EN

Zaawansowana optymalizacja tras

kompleksowe zarządzanie transportem

Partnerzy strategiczni:

Stawiamy na właściwych partnerów. Dzięki nim możemy wzbogacać naszą ofertę o dodatkowe mapy i rozwiązania, czy w szybkim tempie wdrożyć najbardziej zaawansowane i specjalistyczne systemy wykorzystujące nasze technologie. Współpracujemy również z wiodącymi firmami internetowymi i telekomunikacyjnymi, współtworząc nowatorskie sposoby przetwarzania i korzystania z informacji przestrzennych.

Firma Pitney Bowes jest światowym liderem na rynku kompleksowych rozwiązań w zakresie przetwarzania korespondencji masowej. Emapa obok firmy Imagis jest dystrybutorem polskiej wersji znanego i cenionego od 20 lat na arenie międzynarodowej oprogramowania z serii MapInfo (www.mapinfo.pl). 

Instytut prowadzi, koordynuje i popularyzuje badawczo-wdrożeniową działalność naukową w dziedzinie transportu samochodowego. Emapa współpracuje z Instytutem w zakresie realizacji innowacyjnych projektów informatyczno-transportowych (www.its.waw.pl).

To nowoczesna wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej, ułatwiająca podróżowanie po mieście. Serwis znajduje optymalne połączenia komunikacyjne uwzględniając przesiadki, zmiany w rozkładach, czasy przejść pieszo i wiele innych parametrów. Emapa dostarczyła dla serwisu swoją technologię EMAPI wraz z danymi mapowymi (www.jakdojade.pl).

Wiodący dostawca zdjęć lotniczych, skaningu laserowego i analiz teledetekcyjnych w Polsce. Wykorzystuje wysoko zaawansowaną technologię do pozyskiwania i przetwarzania danych. Oprócz 8 specjalistycznych zestawów sensorów posiada kilka własnych statków powietrznych z bazą lotniczą w Rzeszowie, Port Jasionka. Operacyjnie działa w Polsce i wielu krajach europejskich. Jest strategiczną częścią grupy kapitałowej MGGP (www.mggpaero.com).

Jeden ze światowych liderów technologii nawigacyjnej, wywodząca się Chorwacji firmę Mireo jest twórcą m.in. programu DON’T PANIC - innowacyjnej aplikacji do nawigacji GPS przeznaczona na smartfony i tablety. Emapa jest dostawcą mapy Polski do DON’T PANIC oraz innych rozwiązań firmy Mireo, m.in. dedykowanych na urządzenia GoClever (www.mireo.hr).

To dedykowana aplikacja, która w prosty sposób zamienia telefon w pełnowartościową nawigację gps. Aplikacja przy wytyczaniu trasy każdorazowo ściąga aktualną mapę z serwera. Dzięki temu rozwiązaniu można w najszybszy możliwy sposób dotrzeć na miejsce korzystając z tradycyjnych funkcji nawigacji oraz szeregu innowacyjnych rozwiązań wykorzystywanych wyłącznie w technologii online. Emapa dostarcza dla NaviExerta dane kartograficzne (www.naviexpert.pl).

TomTom, jeden z czołowych dostawców danych kartograficznych na świecie, dostarcza szczegółowe mapy całej Europy do najnowszych linii produktów Emapy (www.tomtom.com).

Integratorzy:

Nasze mapy i technologie są wykorzystywane jako składowe zaawansowanych systemów tworzonych przez przedsiębiorstwa zajmujące się integracją rozwiązań informatycznych. Wśród naszych partnerów systematycznie korzystających z danych i produktów Emapy są tacy liderzy w branży, jak: