technologie mapowe dla biznesu
Język
PL EN

Zaawansowana optymalizacja tras

kompleksowe zarządzanie transportem

Technologie mapowe dla biznesu

Spółka Emapa została powołana do życia w kwietniu 2001 roku. Od początku celem i misją Spółki było dostarczanie wymagającemu klientowi biznesowemu najwyższej jakości informatycznych rozwiązań mapowych.

 

W chwili obecnej Emapa korzystając z przyznanego dofinansowania  z Funduszy Europejskich prowadzi prace badawczo- rozwojowe nad zaawansowanymi metodami optymalizacji VRP (Vehicle Routing Problem) z oknami czasowymi. Co kilka dni zespół programistów Emapy pobija światowe rekordy w tej dziedzinie.

 

Oferta firmy zawiera m.in. szerokie spektrum rozwiązań do zarządzania transportem flotą pojazdów oraz wyznaczania i optymalizacji tras: od jednostanowiskowych aplikacji desktopowych (seria Emapa Transport), poprzez aplikacje webowe (Emapa Web Router), po zaawansowane serwery mapowe (MapCenter). Posiadamy również bogate portfolio systemów usprawniających procesy decyzyjne, m.in. aplikacje do geomarketingu i analiz geoprzestrzennych (Emapa Analiza Sprzedaży). W naszej ofercie znajduje się również oprogramowanie do nawigacji MapaMap, a także interfejs programistyczny MapaMap API, umożliwiający komunikację aplikacji Klienta z nawigacją. 

Jesteśmy dystrybutorem jednego z najpopularniejszych rozwiązań klasy GIS na świecie – oprogramowania MapInfo autorstwa Pitney Bowes. 

 

Oferujemy również szeroki wachlarz usług związanych z realizacją projektów mapowych. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, setkach zrealizowanych projektów, własnych mapach i technologii oraz zdobytym know-how wspieramy firmy w realizacji projektów IT wykorzystujących mapy cyfrowe i technologie na nich oparte. Zakres naszych usług obejmuje zarówno samo doradztwo czy podwykonawstwo w zakresie dostarczenia i/lub wdrożenia modułu mapowego, jak i kompleksową obsługę od początku do końca realizacji projektu.

 

Na przestrzeni kilku lat firmie Emapa udało się stworzyć silną, godną zaufania markę, która kojarzona jest z wysoką jakością produktów i kompetencją pracowników. Grono naszych klientów stale się powiększa, co jest dla nas zobowiązaniem do nieustannego udoskonalania produktów Spółki Emapa. Nasze dane i rozwiązania zostały docenione przez największych graczy na polskim i globalnym rynku nawigacji, portali mapowych czy rozwiązań IT. Z dnia na dzień poprawiamy i rozwijamy swoje dane, aby być pewnym, iż odbiorcy naszych rozwiązań zawsze otrzymują produkty najlepsze z możliwych, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymogów.