technologie mapowe dla biznesu
Język
PL EN

Zaawansowana optymalizacja tras

kompleksowe zarządzanie transportem

Monitoring API

Technologia umożliwiająca zbudowanie własnego serwisu monitoringowego

Skontaktuj się z nami


Zbuduj własny serwis monitoringowy z wykorzystaniem nowoczesnej technologii Emapy.  

Monitoring API to narzędzie udostępniające zestaw funkcjonalności związanych z szeroko pojętą geolokalizacją, ułatwiających zbudowanie własnego systemu do monitoringu i lokalizacji floty. Monitoring API zawiera następujące moduły funkcjonalne:

 

Szczegółowa mapa Polski i Europy

 

Na bieżąco aktualizowane mapy Polski autorstwa Spółki Emapa (MapSet Polska) i Europy od firmy TomTom udostępniane w postaci kafli rastrowych. Mapę w środowisku przeglądarki można wyświetlać za pomocą jednej z popularnych bibliotek Open Source: OpenLayers i Leaflet. Dane mapowe zwierają pełną bazą kodów pocztowych i ograniczeń prędkości na różnych typach dróg dla pojazdów o różnych parametrach.

 

Degeokodowanie adresów

 

Błyskawiczna zamiana współrzędnych geograficznych na dane adresowe wraz ze zwracaniem dodatkowych informacji takich jak: odległość w metrach od osi najbliższej drogi, typ drogi, limit prędkości, pikietaż. 

 

Wyszukiwanie adresów

 

Intuicyjne, szybkie, jednopolowe wyszukiwanie zwracające najlepiej dopasowane do zapytania dane adresowe oraz współrzędne geograficzne szukanego punktu. Dodatkowo szukanie może być ograniczone do wybranego obszaru mapy.

 

Obliczanie tras

 

W zależności od typu pojazdu i jego parametrów, rozwiązanie Emapy wyznaczy właściwe trasy przejazdów z uwzględnieniem utrudnień i restrykcji drogowych.

 

 

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb:

Marcin Wasiak 
tel. 695 406 012
m.wasiak@emapa.pl 

 

Krzysztof Chaładyn 
tel. 693 356 116
k.chaladyn@emapa.pl 

Zamawiane rozwiązanie

Monitoring API

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na:

* pole wymagane

** Administratorem Twoich danych osobowych będzie Emapa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Ciołka 12,e-mail: prywatnosc@emapa.pl. więcej >