Emapa Transport+

Emapa Transport+ to unikalny program przeznaczony głównie dla działów lub firm transportowych, dystrybucyjnych, handlowych i zajmujących się kontrolingiem.

Program Emapa Transport+ wyposażony jest w szczegółową mapę Polski firmy Emapa. Dla firm zainteresowanych szczegółową mapą Europy, proponujemy program Emapa Transport+ Europa.

Program Emapa Transport+ wytycza trasy, z uwzględnieniem utrudnień (wysokości i nośności wiaduktów, dopuszczalnego tonażu na drogach), pozwala na stworzenie własnej bazy transportowej, ewidencję pojazdów i kierowców. Dzięki tej aplikacji skontrolujesz i obniżysz koszty związane z poruszaniem się pracowników po całej Europie. Emapa Transport+ Europa znacznie wykracza swą funkcjonalnością poza zwykły program do wytyczania tras. Posiada szereg dodatkowych funkcji pozwalających na osiąganie wymiernych korzyści biznesowych (np. możliwość wytyczania trasy od kodu do kodu pocztowego).


Wyznaczanie i optymalizacja tras

Poza standardowym wyznaczaniem tras, jedną z funkcji Emapa Transport+ jest ich optymalizacja, czyli rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera. W przypadku wprowadzenia wielu punktów przejazdowych trasy, aplikacja wytyczy optymalną trasę (biorąc pod uwagę wszelkie warunki drogowe) i uszereguje punkty w odpowiedniej kolejności.


Restrykcje i utrudnienia drogowe

Jest to baza stałych utrudnień i restrykcji w ruchu. Zawiera elementy takie jak: wysokość i nośność wiaduktów, dopuszczalny tonaż, długość, szerokość, nacisk na oś. Wszelkie te restrykcje są brane pod uwagę podczas wyznaczania tras dla odpowiednio skategoryzowanych pojazdów. Ponadto, baza aktualnych utrudnień w ruchu pobierana na bieżąco z naszego serwera sprawi, że program wytyczając trasę przejazdu uwzględni obciążenie dróg remontami.


Opłaty drogowe

Baza wszelkiego rodzaju opłat drogowych jest szczególnie istotna w branży transportowej. Od nich bowiem zależą ostateczne koszty utrzymania floty transportowej i działalności przedsiębiorstwa. Emapa Transport+ zawiera kompletną bazę opłat drogowych w Polsce, w tym te związane z tzw. viaTollem (e-mytem). Program umożliwia także wyznaczanie tras omijających viaToll.


Kody pocztowe

Program zawiera bazę regionów kodowych i umożliwia wyznaczanie tras za pomocą jedynie kodów pocztowych. Jest to bardzo istotna i unikalna na rynku zaleta, szczególnie dla firm transportowych, które często opierają się tylko na kodach pocztowych.


Kompleksowe zarządzanie transportem

Możliwość dodania lub stworzenia bazy pojazdów i kierowców sprawia, że Emapa Transport+ to w pełni funkcjonalny, kompleksowy program do zarządzania transportem. W odniesieniu do kierowców możesz określić takie parametry, jak: czas jazdy, czas postoju, czas rozpoczęcia pracy itp., a odnośnie pojazdu wszystkie możliwe parametry i gabaryty: rodzaj (ciężarowy/osobowy), tonaż, pojemność baku, spalanie, rodzaj paliwa, koszt za km i in.


Najdokładniejsze mapy

Aplikacja Emapa Transport+ wyposażona jest w najdokładniejszą cyfrową mapę Polski, autorstwa Spółki Emapa. Są to dane kartograficzne MapSet tworzące zestaw map Polska+, w którego skład wchodzą:

 • najdokładniejsza mapa Polski - MapSet Polska
 • przejazdowa mapa Europy lub szczegółowa mapa Europy - MapSet Europa, MultiNet Europa
 • przejazdowa mapa Azji - MapSet Azja

Chcesz sprawdzić dokładność naszych map? Nic prostszego. Wejdź na: www.emapi.pl


Przykładowe zastosowania

Emapa Transport+ to nie tylko mapa dla ciężarówek, to także rozbudowany wachlarz funkcji pozwalających na kompleksowe zarządzanie transportem. Wykorzystywana jest przez setki przedsiębiorstw m.in. do:

 • do kalkulacji optymalnych tras przejazdu - podstawowa funkcja aplikacji, wykorzystywana m.in. przez jedną z największych firm kurierskich, DHL;
 • do weryfikacji kosztów - niektóre przedsiębiorstwa wykorzystują nasze programy do weryfikacji kosztów przedstawionych przez obsługujących je przewoźników;

Emapa Transport+ korzyści

Od pierwszego dnia testowania Emapa Transport+ odczujesz wyraźne korzyści dla Ciebie i Twojej firmy, w tym m.in.:

 • Poznasz realne koszty tras wykorzystywanego przez Ciebie transportu, z uwzględnieniem stawek opłat drogowych w Europie, dzięki czemu prognozowanie jego kosztów będzie zbliżone do rzeczywistości
 • Wyznaczysz najlepsze trasy dostaw oszczędzając tym samym czas i pieniądze
 • Wyznaczysz trasy za pomocą kodów pocztowych: program zawiera bazę regionów kodowych, dzięki czemu wyznaczysz trasę przejazdu posługując się jedynie kodami pocztowymi
 • Zyskasz pewność, że wytyczona trasa uwzględnia restrykcje dla transportu ciężarowego, dzięki zawartym w programie informacjom o wysokości wiaduktów i nośności dróg
 • Możesz szybko porówanać trasy dostaw między sobą i wybrać najbardziej optymalną 
 • Zyskasz dostęp do intuicyjnego oprogramowania instalowanego dożywotnio na Twoim komputerze
 • Dzięki dostępnym aktualizacjom zyskasz stały dostęp do  sieci dróg (na bieżąco otwieramy/zamykamy drogi włączone/wyłączone z ruchu)
 • Zawsze możesz przesłać nam swoją uwagę dotyczącą mapy, a my po jej weryfikacji, naniesiemy odpowiednie zmiany


Skontaktuj się

Emapa Transport+ ceny

Program Emapa Transport+ występuje w dwóch wersjach - w zależności od podkładu mapowego. Przedstawione ceny dotyczą 1 stanowiska, licencja na program jest dożywotnia. Ceny nie obejmują aktualizacji map. 

Emapa Transport+ Polska  1890 pln netto

Emapa Transport+ Europa  2590 pln nettoSkontaktuj się

Emapa Transport+ zrzuty


Image
Image
Image
Image

Skontaktuj się z nami

  Moja branża to:
  Chcę:  Wyrażam zgodę na:

  przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru telefonu w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Emapa S.A. oraz wysyłania informacji handlowych dotyczących tych produktów i usług.

  otrzymywanie od Emapa S.A. z siedzibą w Warszawie (00-120), ul. Złota 59 informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  używanie przez Emape S.A. z siedzibą w Warszawie (00-120), ul. Złota 59, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego (zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne).

  * - pole wymagane


  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Emapa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 59,e-mail: prywatnosc@emapa.pl. więcej >

  Image

  Emapa S.A.

  Lumen Złote Tarasy
  ul. Złota 59
  00-120 Warszawa

  Oddział w Łodzi
  ul. Łąkowa 11
  90-562 Łódź

  tel./fax +48 42 633 92 79
  biuro@emapa.pl

  REGON: 472865527
  NIP: 725-18-08-677
  KRS: 0000489607
  Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
  Kapitał opłacony: 100 000 zł
  Kapitał zakładowy: 100 000 zł