Emapa Transport+

Emapa Transport+ to unikalny program przeznaczony głównie dla działów lub firm transportowych, dystrybucyjnych, handlowych i zajmujących się kontrolingiem.

Program Emapa Transport+ wyposażony jest w szczegółową mapę Polski firmy Emapa. Dla firm zainteresowanych szczegółową mapą Europy, proponujemy program Emapa Transport+ Europa.


Wyznaczanie i optymalizacja tras

Poza standardowym wyznaczaniem tras, jedną z funkcji Emapa Transport+ jest ich optymalizacja, czyli rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera. W przypadku wprowadzenia wielu punktów przejazdowych trasy, aplikacja wytyczy optymalną trasę (biorąc pod uwagę wszelkie warunki drogowe) i uszereguje punkty w odpowiedniej kolejności.


Restrykcje i utrudnienia drogowe

Jest to baza stałych utrudnień i restrykcji w ruchu. Zawiera elementy takie jak: wysokość i nośność wiaduktów, dopuszczalny tonaż, długość, szerokość, nacisk na oś. Wszelkie te restrykcje są brane pod uwagę podczas wyznaczania tras dla odpowiednio skategoryzowanych pojazdów. Ponadto, baza aktualnych utrudnień w ruchu pobierana na bieżąco z naszego serwera sprawi, że program wytyczając trasę przejazdu uwzględni obciążenie dróg remontami.


Opłaty drogowe

Baza wszelkiego rodzaju opłat drogowych jest szczególnie istotna w branży transportowej. Od nich bowiem zależą ostateczne koszty utrzymania floty transportowej i działalności przedsiębiorstwa. Emapa Transport+ zawiera kompletną bazę opłat drogowych w Polsce, w tym te związane z tzw. viaTollem (e-mytem). Program umożliwia także wyznaczanie tras omijających viaToll.


Kody pocztowe

Program zawiera bazę regionów kodowych i umożliwia wyznaczanie tras za pomocą jedynie kodów pocztowych. Jest to bardzo istotna i unikalna na rynku zaleta, szczególnie dla firm transportowych, które często opierają się tylko na kodach pocztowych.


Kompleksowe zarządzanie transportem

Możliwość dodania lub stworzenia bazy pojazdów i kierowców sprawia, że Emapa Transport+ to w pełni funkcjonalny, kompleksowy program do zarządzania transportem. W odniesieniu do kierowców możesz określić takie parametry, jak: czas jazdy, czas postoju, czas rozpoczęcia pracy itp., a odnośnie pojazdu wszystkie możliwe parametry i gabaryty: rodzaj (ciężarowy/osobowy), tonaż, pojemność baku, spalanie, rodzaj paliwa, koszt za km i in.


Najdokładniejsze mapy

Aplikacja Emapa Transport+ wyposażona jest w najdokładniejszą cyfrową mapę Polski, autorstwa Spółki Emapa. Są to dane kartograficzne MapSet tworzące zestaw map Polska+, w którego skład wchodzą:

 • najdokładniejsza mapa Polski - MapSet Polska
 • przejazdowa mapa Europy lub szczegółowa mapa Europy - MapSet Europa, MultiNet Europa
 • przejazdowa mapa Azji - MapSet Azja

Chcesz sprawdzić dokładność naszych map? Nic prostszego. Wejdź na: www.emapi.pl


Przykładowe zastosowania

Emapa Transport+ to nie tylko mapa dla ciężarówek, to także rozbudowany wachlarz funkcji pozwalających na kompleksowe zarządzanie transportem. Wykorzystywana jest przez setki przedsiębiorstw m.in. do:

 • do kalkulacji optymalnych tras przejazdu - podstawowa funkcja aplikacji, wykorzystywana m.in. przez jedną z największych firm kurierskich, DHL;
 • do weryfikacji kosztów - niektóre przedsiębiorstwa wykorzystują nasze programy do weryfikacji kosztów przedstawionych przez obsługujących je przewoźników;

Skontaktuj się z nami

  Moja branża to:
  Chcę:
  Wyrażam zgodę na:

  przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru telefonu w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Emapa S.A. oraz wysyłania informacji handlowych dotyczących tych produktów i usług.

  otrzymywanie od Emapa S.A. z siedzibą w Warszawie (00-120), ul. Złota 59 informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  używanie przez Emape S.A. z siedzibą w Warszawie (00-120), ul. Złota 59, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego (zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne).

  * - pole wymagane

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Emapa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 59,e-mail: prywatnosc@emapa.pl. więcej >

  Image

  Emapa S.A.

  Lumen Złote Tarasy
  ul. Złota 59
  00-120 Warszawa

  Oddział w Łodzi
  ul. Łąkowa 11
  90-562 Łódź

  tel./fax +48 42 633 92 79
  biuro@emapa.pl

  REGON: 472865527
  NIP: 725-18-08-677
  KRS: 0000489607
  Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
  Kapitał opłacony: 100 000 zł
  Kapitał zakładowy: 100 000 zł