Kim jesteśmy

Firma Emapa rozpoczęła działalność w 2001 roku w Łodzi. W oparciu o autorską, najdokładniejszą na rynku cyfrową mapę Polski i mapę Europy (TomTom) oraz z wykorzystaniem własnych technologii, Emapa stworzyła szereg rozwiązań do zarządzania flotą pojazdów (wyznaczanie tras i liczenie kosztów), optymalizacji tras oraz geomarketingu: od jednostanowiskowych aplikacji desktopowych, przez aplikacje webowe, aż po zaawansowane serwery mapowe. Wszystkie rozwiązania Emapy mogą być integrowane za pomocą API z  systemami typu TMS, ERP, CRM, SAP, Microsoft Dynamics i innymi.

Spółka specjalizuje się w kompleksowych wdrożeniach dedykowanych rozwiązań mapowych, m.in. w branżach: transport i logistyka, telekomunikacja, retail, nawigacja GPS, monitoring pojazdów, itp. Tworzy również i obsługuje dedykowane projekty optymalizacyjne pod klucz. 

Emapa oferuje szeroki wachlarz usług związanych z realizacją projektów mapowych, m.in analizy GIS i transportowe, geokodowanie danych adresowych oraz porządkowanie baz danych.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, setkach zrealizowanych projektów, własnych mapach i technologiach oraz zdobytym know-how, wspiera firmy w realizacji projektów IT wykorzystujących mapy cyfrowe i technologie na nich oparte.

 

Lata obecności na rynku:

0

Zadowoleni klienci:

0

Liczba specjalistów:

0

Liczba pobitych rekordów w dziedzinie zaawansowanej optymalizacji tras:

0

Rekordy

Od 2014 roku Emapa prowadzi intensywne prace badawczo-rozwojowe nad zaawansowanymi metodami optymalizacji VRP (Vehicle Routing Problem) z oknami czasowymi. 

Efekty prac naszego zespołu to międzynarodowe uznanie i ponad 200 pobitych rekordów w dziedzinie optymalizacji VRP. Bicie rekordów VRP polega na znalezieniu najmniejszej sumy długości tras, nie zmniejszając liczby odwiedzanych punktów (w praktyce: odwiedzeniu wszystkich Klientów minimalizując sumę kilometrów przejechanych przez wszystkie pojazdy). Rekordy są publikowane na stronach międzynarodowego Instytutu Badawczego Sintef

Więcej o rekordach przeczytasz TUTAJ

 

Skontaktuj się

Nasze mapy

Zespół kartografów codziennie pracuje nad tworzeniem i aktualizacją naszych własnych map.

Mapy i systemy Emapy funkcjonują już w tysiącach przedsiębiorstw, m.in.:

 • Black Red White
 • Orlen
 • Konsalnet
 • Spedimex
 • Śląskie Centrum Logistyki
 • Żabka
 • Grupa Żywiec
 • Neuca
 • GDDKiA
 • Rossmann

Skontaktuj się z nami

  Moja branża to:
  Chcę:  Wyrażam zgodę na:

  przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru telefonu w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Emapa S.A. oraz wysyłania informacji handlowych dotyczących tych produktów i usług.

  otrzymywanie od Emapa S.A. z siedzibą w Warszawie (00-120), ul. Złota 59 informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  używanie przez Emape S.A. z siedzibą w Warszawie (00-120), ul. Złota 59, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego (zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne).

  * - pole wymagane


  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Emapa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 59,e-mail: prywatnosc@emapa.pl. więcej >

  Image

  Emapa S.A.

  Lumen Złote Tarasy
  ul. Złota 59
  00-120 Warszawa

  Oddział w Łodzi
  ul. Łąkowa 11
  90-562 Łódź

  tel./fax +48 42 633 92 79
  biuro@emapa.pl

  REGON: 472865527
  NIP: 725-18-08-677
  KRS: 0000489607
  Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
  Kapitał opłacony: 100 000 zł
  Kapitał zakładowy: 100 000 zł