Emapa z Optigis z systemem motywacyjnym dla menadżerów

Systemy optymalizacji tras minimalizują obecne wyzwania w globalnym transporcie. Emapa S.A. – należący do notowanej na NewConnect Optigis S.A. dostawca rozwiązań z rynku systemów informacji geograficznej, zawarł umowy objęcia warrantów uprawniających do objęcia akcji Emapy.

OLBRZYMIE OSZCZĘDNOŚCI PO WŁAŚCIWYM DOBORZE FLOTY

hurtowania-elektryczna

Celem zadania był optymalny dobór zestawu niezbędnych pojazdów, które należy wynająć od podwykonawców, aby wykonać zlecenia w zadanym czasie. Dodatkowo Klient oczekiwał minimalizacji sumarycznego dystansu (pojazdy z mniejszą ładownością mają mniejszą masę całkowitą, a tym samym mniej ograniczeń drogowych, co też wpływa na przebyty dystans) a co za tym idzie kosztów dystrybucji.

ZOPTYMALIZOWANA DYSTRYBUCJA ALKOHOLI

dystrybucja-alkoholi-optymalizacja

Optymalizacji poddany został ten sam, opisany w problemie zestaw punktów (Klientów) do obsłużenia, każdy ze zdefiniowanymi potrzebami wyrażonymi w liczbie kartonów alkoholi. W konsekwencji udał się zaproponować 2 wyniki

Zaawansowana optymalizacja tras oczami serwisantów

emapa

Zaawansowana optymalizacja tras jest rekomendowana każdemu przedsiębiorstwu, które musi codziennie odbierać i dostarczać zamówienia do wielu klientów, bądź wykonywać usługi przy pomocy wielu pojazdów.

Nowoczesne rozwiązania dla transportu w branży logistycznej

emapa

Transport towarów to rynek, który powiększa się z dnia na dzień. Codziennie wysyłamy paczki, dokumenty lub inne ważne rzeczy, z jednego miejsca do drugiego. Celem firm logistycznych jest upewnienie się, że realizacja dostaw przesyłek dla klientów spełnia ich najwyższe oczekiwania.

Zaawansowana optymalizacja tras dla branży gastronomicznej

emapa

W ostatnich latach wielu dostawców usług gastronomicznych uznało znaczenie projektowania skutecznych strategii dystrybucji. Poprawiają one bowiem poziomu obsługi klienta, ale także generują duże oszczędności na transporcie. W dzisiejszym artykule: zaawansowana optymalizacja tras od kuchni.

Oszczędności na transporcie poprzez lepsze projektowanie tras

emapa

Algorytmy VRP mogą skutecznie zniechęcić laików do zapoznania się z rozwiązaniem powodującym ograniczenie kosztów transportu. Spowodowane to może być nazwą, kojarzącą się z tematem trudnym do zrozumienia i wskazującym na silną korelację z matematyką. Jednakże kto chce generować oszczędności na transporcie, powinien bliżej się im przyjrzeć.